Важливо! У зв’язку з підвищеним попитом на енергетичне обладнання уточнюйте наявність у менеджера

Full Energy

Низькі ціни Низькі ціни
Від прямого представника виробників
Офіційна гарантія Офіційна гарантія
На весь товар - офіційна гарантія від виробника
Швидка доставка Швидка доставка
Один-два дні і ваше замовлення у вас
Технічна підтримка Технічна підтримка
Допомога з вибором, налаштуванням та встановленням
Висока якість Висока якість
Тільки офіційна продукція
Великий досвід Великий досвід
Сукупний стаж наших співробітників - більше 30 років
Нові надходження
Оповіщувач світлозвуковий Гном-5
В наявності
Новинка
6
1 514.00 грн.
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A LiTime L24V20A-BCHA-X
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Бренд: LiTime
Вихідна напруга: 29.2 В
Вихідний струм: 20 А
Вхідна напруга: 100-240 В
Вхідний струм: 10 А
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 14.6V/40A LiTime L12V40A-BCHA-Y
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Бренд: LiTime
Вихідна напруга: 14.6 В
Вихідний струм: 40 А
Вхідна напруга: 100-240 В
Вхідний струм: 10 А
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 14.6V/20A LiTime L12V20A-BCHA-X
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Бренд: LiTime
Вихідна напруга: 14.6 В
Вхідна напруга: 100-240 В
Вхідний струм: 7 А
Країна виробник товару: Китай
Відеодомофон Slinex SQ-04M 4" дюйми (black)
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
3 600.00 грн.
Дисплей: 4,3” кольоровий TFT екран 16:9
Додатково: Режим «Не турбувати», Три тимчасових режими рівня гучності
Локальна пам'ять: SD до 32 Гб
Монтаж: накладний
Роздільна здатність дисплея: 480×272
Відеореєстратор з HDD 4Тб Dahua DHI-NVR2108HS-I2 8-канальний 1U 1HDD WizSense
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Ethernet: 1 × RJ-45 10/100 Мбіт/с
IP камери: 8
USB: 2 × USB 2.0
Аналітика з камерою: виявлення облич (5кан); розпізнавання облич (5кан); охорона периметра (4кан); SMD Plus (6кан)
Аналітика реєстратора: виявлення облич (1кан); розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (1кан); SMD Plus (4кан)
Відеореєстратор з HDD 4Тб Dahua DHI-NVR2108-I2 8-канальний 1U 1HDD WizSense
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Ethernet: 1 × RJ-45 10/100 Мбіт/с
IP камери: 8
USB: 2х USB 2.0
Аналітика з камерою: виявлення облич (5кан); розпізнавання облич (5кан); охорона периметра (4кан); SMD Plus (6кан)
Аналітика реєстратора: виявлення облич (1кан); розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (1кан); SMD Plus (4кан)
Відеореєстратор з HDD 4Тб Dahua DHI-NVR2104-I2 4-канальний 1U 1HDD WizSense
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Ethernet: 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с)
IP камери: 4
USB: 2х USB 2.0
Аналітика з камерою: виявлення облич (4кан); розпізнавання облич (4кан); охорона периметра (4кан); SMD Plus (4кан)
Аналітика реєстратора: виявлення облич (1кан); розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (1кан); SMD Plus (4кан)
Відеореєстратор з HDD 4Тб Dahua DHI-NVR2216-I2 16-канальний 1U 2 HDD WizSense
В наявності
Безкоштовна доставка
Новинка
6
Ethernet: 1 × RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с
IP камери: 16
USB: 2 × USB2.0
Аналітика з камерою: виявлення облич (5кан); розпізнавання облич (5кан); охорона периметра (4кан); SMD Plus (6кан)
Аналітика реєстратора: виявлення облич (1кан); розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (1кан); SMD Plus (4кан)
Жорсткий диск 16TB Seagate SkyHawk AI ST16000VE004 для відеоспостереження
В наявності
Новинка
Сортування:
Акумулятор гелевий 12В 70 Аг для ДБЖ Full Energy FEL-1270
В наявності
Безкоштовна доставка
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Тип АКБ: GEL
Тип пристрою: акумулятор
Ємність акумулятора, А·год: 70
Акумулятор гелевий 12В 65 Аг для ДБЖ Full Energy FEL-1265
В наявності
Безкоштовна доставка
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Тип АКБ: GEL
Тип пристрою: акумулятор
Ємність акумулятора, А·год: 65
Акумулятор гелевий 12В 9 Аг для ДБЖ Full Energy FEL-129
В наявності
Вихідна напруга, В: 12
Емкость аккумулятора, Ач: 9
Тип: аккумулятор
Технологія.: GEL
Ємність акумулятора, А·год: 9
Акумулятор гелевий 12В 7 Аг для ДБЖ Full Energy FEL-127
В наявності
Вага, кг: 2.1 кг
Вихідна напруга, В: 12
Комплектація: Акумуляторна батарея Інструкція
Тип: AGM свинцево-кислотний
Ємність акумулятора, А·год: 7
Акумулятор гелевий 12В 200 Аг для ДБЖ Full Energy FEL-12200
В наявності
Безкоштовна доставка
Вихідна напруга, В: 12
Технологія.: GEL
Ємність акумулятора, А·год: 200
Розміри, мм: 522 x 218 x 238
Вага, кг: 56.5
Акумулятор гелевий 12В 20 Аг для ДБЖ Full Energy FEL-1220
В наявності
Вихідна напруга, В: 12
Технологія.: GEL
Ємність акумулятора, А·год: 20
Розміри, мм: 181 x 165 x 77
Вага, кг: 5.9
Блок живлення Full Energy BG-142 13.5 В / 1.5 А для домофонів
В наявності
6
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 13.5
Вихідний струм, А: 1.5
Вхідна напруга, В: 220
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-125
В наявності
6
Вид виконання: у боксі із замком
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12-14
Вихідний струм, А: 5
Вхідна напруга, В: 100–240
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGP-125DIN
В наявності
6
Вид виконання: з кріпленням на DIN-рейку
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12-14
Вихідний струм, А: 5
Вхідна напруга, В: 100–240
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGP-123DIN
В наявності
6
Вид виконання: з кріпленням на DIN-рейку
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12-14
Вихідний струм, А: 3
Вхідна напруга, В: 100–240
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-124/4 4-канальний
В наявності
6
Вид виконання: у боксі із замком
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 4
Вхідна напруга, В: 175–245
Блок живлення Full Energy BGW-1215 12 В / 1.5 А
В наявності
6
360.00 грн.
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 1.5
Вхідна напруга, В: 220
Блок живлення Full Energy BG-1215 12 В / 1.5 А
В наявності
6
324.00 грн.
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 1.5
Вхідна напруга, В: 220
Блок живлення Full Energy BGP-4802 48-52 В / 2.5 А
В наявності
Хіт продажу
6
828.00 грн.
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 48–52
Вихідний струм, А: 2
Вхідна напруга, В: 220
Блок живлення Full Energy BGP-4801 (PS-52) 48-52 В / 1.25 А
В наявності
Хіт продажу
6
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 48–52
Вихідний струм, А: 1
Тип пристрою: блок живлення
Блок живлення Full Energy BGP-243Pro 24 В / 3 А
В наявності
6
810.00 грн.
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 24
Вихідний струм, А: 3
Вхідна напруга, В: 176–245
Блок живлення Full Energy BGM-245Pro 24 В / 5 А
В наявності
6
900.00 грн.
Вид виконання: металевий перфорований корпус
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 24
Вихідний струм, А: 5
Вхідна напруга, В: 176–245
Блок живлення Full Energy PS-121 12 В / 1 А
В наявності
135.00 грн.
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 1
Вхідна напруга, В: 100–240
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGP-1210 під 18Аг акумулятор
В наявності
6
Вид виконання: у боксі без замка
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 10
Вхідна напруга, В: 190–240
Акумулятор 6В 1.3 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-61
В наявності
248.00 грн.
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 6
Тип АКБ: AGM
Тип пристрою: акумулятор
Ємність акумулятора, А·год: 1.3
Акумулятор 12В 26 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1226
В наявності
2 520.00 грн.
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Тип АКБ: AGM
Тип пристрою: акумулятор
Ємність акумулятора, А·год: 26
Блок живлення Full Energy BGP-121 12 В / 1 А
В наявності
198.00 грн.
Вид виконання: у пластиковому корпусі
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 1
Вхідна напруга, В: 220
Акумулятор 12В 18 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-1218
В наявності
1 800.00 грн.
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Тип АКБ: AGM
Тип пристрою: акумулятор
Ємність акумулятора, А·год: 18
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGW-125 одноканальний вуличний
В наявності
6
Вид виконання: у боксі без замка
Виробник: Full Energy
Вихідна напруга, В: 12
Вихідний струм, А: 5
Вхідна напруга, В: 190–240
Відгуки
Портативна зарядна станція OUPES S1 2000W 1024Wh LiFePO4
Дмитро С.
18 серпня
Портативна зарядна станція OUPES S1 2000W 1024Wh LiFePO4
Дуже шкодую, що не взяв її раніше, тим більше що ціни на такі станції ростуть мало не щотижня. Швидко заряджається, потужності 2000 Вт і 1024 Wh вистачає з великим запасом. Окремий плюс — режим ДБЖ та зручне керування зі смартфона. LiFePO4, багато виходів, тиха й стабільна робота...
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
Олександр
29 липня
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
3 частина відгуку: У моєму випадку, коли напруга в мережі падає до 213 В, спрацьовує реле (за звуком ампер на 65 так точно), і ДБЖ починає видавати 244 В, не переходячи на акумулятор. А коли напруга стає десь 215–217 В, знову спрацьовує реле. І навпаки: коли в мережі 244 В, спрацьовує реле, і вихідн..
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
Олександр
29 липня
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
Друга частина відгуку: Є багато відгуків про те, що він дуже гучний. Для мене дуже гучний там тільки зумер, але коли вимикають світло і вся кімната під'єднана до нього, то тільки по зумеру й можна зрозуміти, що електроенергію вимкнули, та розпочати відстежувати, на скільки вистачить акумулятора. На..
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
Олександр
29 липня
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт) White
Доброго дня! Відгук частина 1 оскільки не можу додати більше 1000 символів. Пишу цей відгук про даний ДБЖ-стабілізатор через 80 днів використання. До того як придбати цей ДБЖ, було переглянуто всі відео про нього, які є в інтернеті. Він був придбаний разом з акумулятором LiFePO4 на 100 А·год з Blue..
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT
Олександр
28 липня
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT
Друга частина відгуку оскільки можна додати лише 1000 символів: Передивившись багато відео про акумулятори, я побачив, що ті, хто розуміються в електриці, потім докуповують багато периферії до акумулятора без Bluetooth. Причина в тому, що датчики в них — це лише смужки або відсотки, які показують р..
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT
Олександр
28 липня
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик Smart BT
Доброго дня! Відгук частина 1 оскільки не можу додати більше 1000 символів, а це важливо! Доброго дня! Пишу цей відгук після 80 днів використання цього акумулятора. Магазин мені сподобався! Акумулятор був придбаний для ДБЖ-стабілізатора LPM-PSW-1500VA, придбаного також у цьому магазині (читайте мій..
Заказать звонок